НАЧАЛО

Blogs frontpage » ОСНОВНА » КОМПЛЕКСЕН ПОБЕДИТЕЛ ШАМПИОН
КОМПЛЕКСЕН ПОБЕДИТЕЛ ШАМПИОН
Написано на: 20.12.21 at 21.40 от RADKO DIKOV

      

В тази статия има повече подробности, свързани с широкото участие в нашия отбор и неговите великолепни феноменални и най-вече, високи постижения и предварително класиране. При условие че се вземат завоюваните медали и места, ПИРАНИТЕ ЩЯХА ДА СА КОМПЛЕКСЕН ПОБЕДИТЕЛ ШАМПИОН. А ето и подробностите:

Държавно първенство по лека атлетика 23-24.07.2021г. София
К райно класиране по групи и дисциплини
 
БЕГОВА ДИСЦИПЛИНА 100 м. – девойки и жени – Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1.Виктория Дарвинова УСК „Болид” София
2.Росица Иванова СКХЗУ „Пауталия спорт 2005” Кюстендил
3.Гина Николова СК „Достоен живот” Благоевград
 
БЕГОВА ДИСЦИПЛИНА 100 м. – младежи – Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1. Хакан Осман УСК „Болид” София
2. Йордан Петров СКИ „Атлет” Варна
3. Светлозар Дамянов СКИ „Атлет” Варна
4. Светослав Йорданов СКИ „Кракра” Перник
 
 
БЕГОВА ДИСЦИПЛИНА 100 м. – мъже – Б1
Място Състезател Спортен клуб
1. Желяз Колев СКИ „Атлет” Варна
2. Негослав Събев СКХУ „Бялата лястовица” Габрово
 
БЕГОВА ДИСЦИПЛИНА 100 м. – мъже– Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1. Михаил Петров СКИ „Атлет” Варна
2. Тодор Георгиев СКХУ „Бялата лястовица” Габрово
3. Венцислав Анакиев СКХЗУ „Пауталия спорт 2005” Кюстендил
4. Добрин Добрев СКИ „Пираните” София
 
 
 
БЕГОВА ДИСЦИПЛИНА 200 м. – младежи и мъже – Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1. Хакан Осман УСК „Болид” София
2. Светозар Дамянов СКИ „Атлет” Варна
3. Михаил Петров СКИ „Атлет” Варна
4. Тодор Георгиев СКХУ „Бялата лястовица” Габрово
5.Венцислав Анакиев СКХЗУ „Пауталия спорт 2005” Кюстендил
 
 
 
СКОК НА ДЪЛЖИНА – девойки и жени – Б2/3
Място Състезател Спортен клуб
1. Виктория Дарвинова УСК „Болид” София
2. Емка Танова СКЛУ „Изгрев” Пловдив
3. Ася Бурова СКЛУ „Изгрев” Пловдив
4. Гина Николова СК „Достоен живот” Благоевград
 
СКОК НА ДЪЛЖИНА – мъже – Б1
Място Състезател Спортен клуб
1. Желяз Колев СКИ „Атлет” Варна
2. Негослав Събев СКХУ „Бялата лястовица” Габрово
3. Михаил Михайлов СКИ „Кракра” Перник
4. Любомир Траянов СК „Пирин спорт–2013” ​​Благоевград
5 Сейди Юруков СКИ „Пираните” София
6 Васил Тодоров СК „Достоен живот” Благоевград
 
СКОК НА ДЪЛЖИНА – младежи и мъже до 45 г. – Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1. Йордан Петров СКИ „Атлет” Варна
 
2. Хакан Осман УСК „Болид” София
3. Антон Ташев СК „Пирин спорт–2013” ​​Благоевград
 
СКОК НА ДЪЛЖИНА – мъже над 46г. – Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1. Тодор Георгиев СКХУ „Бялата лястовица” Габрово
2. Стефан Димитров СКИ „Кракра” Перник
3. Маринов СКЛУ „Изгрев” Пловдив
 
ХВЪРЛЯНЕ НА КОПИЕ – жени – Б1
Място Състезател Спортен клуб
1. Надка Александрова СКИ „Ямбол 21”Ямбол
2. Бехие Ахмед СКИ „Витоша” София
3. Анжела Секулова СК „Пирин спорт-2013” ​​Благоевград
4. Иванка Хайдукова СКХУ Пазарджик
5. Виктория Лазарова СК „Достоен живот” Благоевград
 
ХВЪРЛЯНЕ НА КОПИЕ – жени – Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1.Илинка Дилкова СКИ „Витоша” София
2.Росица Иванова СКХЗУ „Пауталия спорт 2005” Кюстендил
3.Ана Петрова СКИ „Ямбол 21”Ямбол
 
ХВЪРЛЯНЕ НА КОПИЕ – мъже – Б1
Място Състезател Спортен клуб
1. Васил Тодоров СК „Достоен живот” Благоевград
2. Христо Христов СКЛУ „Изгрев” Пловдив
3. Любомир Траянов СК „Пирин спорт–2013” ​​Благоевград
4. Петър Петров ски „Ямбол 21”Ямбол
 
ХВЪРЛЯНЕ НА КОПИЕ – младежи и мъже до 45 г. – Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1. Господин Стоянов СКИ „Атлет” Варна
2. Венцислав Анакиев СКХЗУ „Пауталия спорт 2005” Кюстендил
3. Светослав Йорданов СКИ „Кракра” Перник
4. Кристиян Димов СКИ „Атлет” Варна
5. Виолин Димов СКИ „Атлет” Варна
5. Атанас Ботев СКХУ Пазарджик
 
ХВЪРЛЯНЕ НА КОПИЕ – мъже над 46 г. – Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1. Сергей Голайко СКИ „Пираните” София
2. Росен Седефчев СКИ „Кракра” Перник
3. Стефан Димитров СКИ „Кракра” Перник
4. Кръстьо Димитров ски „Ямбол 21”Ямбол
5. Пламен Бакърджиев СКИ „Пираните” София
 
ТЛАСКАНЕ НА ГЮЛЕ – жени – Б1
Място Състезател Спортен клуб
1. Анжела Секулова СК „Пирин спорт-2013” ​​Благоевград
2. Бехие Ахмед СКИ „Витоша” София
3. Виктория Лазарова СК „Достоен живот” Благоевград
4. Иванка Хайдукова СКХУ Пазарджик
5. Надка Александрова СКИ „Ямбол 21”Ямбол
6. Зоя Гудова СКХУ Пазарджик
 
ТЛАСКАНЕ НА ГЮЛЕ – жени – Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1. Емка Танова СКЛУ „Изгрев” Пловдив
2. Росица Иванова СКХЗУ „Пауталия спорт 2005” Кюстендил
3. Илинка Дилкова СКИ „Витоша” София
4. Ася Бурова СКЛУ „Изгрев” Пловдив
5. Анета Христова СКЛУ „Изгрев” Пловдив
6. Ана Петрова СКИ „Ямбол 21”Ямбол
 
 
ТЛАСКАНЕ НА ГЮЛЕ – мъже – Б1
Място Състезател Спортен клуб
1. Васил Тодоров СК „Достоен живот” Благоевград
2. Петър Петров СКИ „Ямбол 21”Ямбол
3. Михаил Михайлов СКИ „Кракра” Перник
4. Христо Христов СКЛУ „Изгрев” Пловдив
 
ТЛАСКАНЕ НА ГЮЛЕ – младежи и мъже до 45 г. – Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1. Антон Ташев СК „Пирин спорт – 2013” ​​Благоевград
2. Господин Стоянов СКИ „Атлет” Варна
3. Виолин Димов СКИ „Атлет” Варна
4. Светослав Йорданов СКИ „Кракра” Перник
5 Атанас Ботев СКХУ Пазарджик
6. Кристиян Димов СКИ „Атлет” Варна
 
 
ТЛАСКАНЕ НА ГЮЛЕ – мъже над 46 г. – Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1. Росен Седефчев СКИ „Кракра” Перник
2. Сергей Голайко СКИ „Пираните” София
3. Добрин Добрев СКИ „Пираните” София
4. Добромир Удрев СКХУ „Доростол 2011” Силистра
5. Николай Тодоров СКХУ Пазарджик
6. Маринов СКЛУ „Изгрев” Пловдив
7. Кръстьо Димитров СКИ „Ямбол 21”Ямбол
 
МЯТАНЕ НА ДИСК – жени – Б1
Място Състезател Спортен клуб
1. Анжела Секулова СК „Пирин спорт -2013” ​​Благоевград
2 Надка Александрова СКИ „Ямбол 21”Ямбол
3 Виктория Лазарова СК „Достоен живот” Благоевград
4. Бехие Ахмед СКИ „Витоша” София
5. Зоя Гудова СКХУ Пазарджик
 
 
 
 
МЯТАНЕ НА ДИСК – жени – Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1. Ася Бурова СКЛУ „Изгрев” Пловдив
2. Емка Танова СКЛУ „Изгрев” Пловдив
3. Илинка Дилкова СКИ „Витоша” София
4. Анета Христова СКЛУ „Изгрев” Пловдив
5. Гина Николова СК „Достоен живот” Благоевград
6. Ана Петрова СКИ „Ямбол 21”Ямбол
 
МЯТАНЕ НА ДИСК – мъже – Б1
Място Състезател Спортен клуб
1. Петър Петров СКИ „Ямбол 21”Ямбол
2. Любомир Траянов СК „Пирин спорт -2013” ​​Благоевград
3. Христо Христов СКЛУ „Изгрев” Пловдив
4. Негослав Събев СКХУ „Бялата лястовица” Габрово
 
МЯТАНЕ НА ДИСК – мъже до 45 г. – Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1. Антон Ташев СК „Пирин спорт -2013” ​​Благоевград
2. Господин Стоянов СКИ „Атлет” Варна
 
 
МЯТАНЕ НА ДИСК – мъже над 46 г. – Б2/Б3
Място Състезател Спортен клуб
1. Росен Седефчев СКИ „Кракра” Перник
2. Стефан Димитров СКИ „Кракра” Перник
3. Пламен Бакърджиев СКИ „Пираните” София
4. Добромир Удрев СКХУ „Доростол 2011” Силистра
5. Кръстьо Димитров СКИ „Ямбол 21”Ямбол
6. Маринов СКЛУ „Изгрев” Пловдив
7. Николай Тодоров СКХУ Пазарджик