ЗАКОН

стрелба с лък

участници Силвия Димитрова и Пламен Бакърджиев

НА 09 и 10 юпи 2021г в гр.София, се състоя, Държавно индивидуално първенство по стрелба с   лък. Нашите участници Силвия Димитрова зае шесто място и другия участник Пламен Бакърджиев зае седмо място в своята група. Ето и всички подробности:

09-10.07.2021г.-София

Крайно класиране - Категория Б1 мъже

Място Състезател Спортен клуб

1 Иван Янев СКИ „Витоша” София

2 Ваньо Биячев СКИ „Вихър” Варна

3 Стоян Станчев СКС „Успех” Варна

4 Иво Атанасов СКС „Успех” Варна

5 Негослав Събев СКХУ „Бялата лястовица” Габрово

6 Борислав Лазаров СКХЗУ „Пауталия спорт 2005” Кюстендил

7 Динко Даскалов СКХЗУ „Пауталия спорт 2005" Кюстендил

8 Васил Тодоров СК „Достоен живот” - Благоевград

9 Михайл Михайлов СКИ „Кракра” Перник

10 Румен Трендафилов СКИ „Кракра” Перник

11 Павлин Митев СКИ „Витоша” София

12 Никола Илиев СКИ „Витоша” София

13 Веселин Кушнеренков СКИ „Витоша” София

14 Вълчо Панайотов СКИ „Витоша” София

 Крайно класиране - Категория Б1 жени

 Място Състезател Спортен клуб

1. Камелия Добрева СКИ „Вихър"Варна

2. СтефанкаЯнкова СКХЗУ„Пауталияспорт2005"Кюстендил

3. РосицаИванова СКХЗУ„Пауталияспорт2005" Кюстендил

4. ЕлиКирилова-Кушнеренкова СКИ„Витоша"София

5. Силвия Чаушева СКИ „Витоша" София

6. Силвия Димитрова СКИ „Пираните” София

7. Байрие Емин СКИ „Витоша" София

8. Надка Александрова СКИ „Ямбол 21" Ямбол

9. Христина Джамбазова СКИ „Вихър"Варна

 Крайно класиране - Категория Б2/БЗ мъже

Място Състезател Спортен клуб

1 Тодор Георгиев СКХУ „Бялата лястовица” Габрово

2 Бончо Бонев СКС „Успех” Варна

3 Пламен Петров СКХЗУ „Пауталия спорт 2005" Кюстендил

4 Стоян Стоянов СКИ „Ямбол 21” Ямбол

5 Теодор Стоянов СКИ „Витоша" София

6 Венцислав Анакиев СКХЗУ „Пауталия спорт 2005" Кюстендил

7 Пламен Бакърджиев СКИ „Пираните" София

8 Николай Живков СКИ „Витоша” София

9 Владимир Маринов СКИ „Дунав 2013" Русе

10 Добромир Удрев СКХУ „Доростол 2011” Силистра

11 Любомир Василев СКИ „Витоша" София

12 Кирчо Родопски СКЛУ „Изгрев” Пловдив

13 Иван Пухлев СКИ „Дунав 2013" Русе

14 Расим Низам СКЛУ „Изгрев” Пловдив

15 Стефан Димитров СКИ „Кракра” Перник,

16 Росен Седефчев СКИ „Кракра” Перник

17 Иванчо Христов ОСКСГ „Марица” Пловдив  

Крайно класиране - Категория Б2/БЗ жени 

Място Състезател Спортен клуб 

1.Кънка Битова СКХЗУ „Пауталия спорт 2005" Кюстендил

2.Стела Стефанова СКИ „Витоша" София

3.Емка Танова СКЛУ „Изгрев” - Пловдив

4.Илинка Дилкова СКИ „Витоша" София

5.Надя Каратова СКХЗУ „Пауталия спорт 2005" Кюстендил

6.Петя Гълъбова СКИ „Витоша” София

7.Василка Николова СКХЗУ „Пауталия спорт 2005" Кюстендил

8.Ася Бурова СКЛУ „Изгрев” Пловдив

9.Тотка Златанова ОСКСГ „Марица” Пловдив

10.Милена Янева СКИ „Витоша" София

11.Събка Димитрова ОСКСГ „Марица” Пловдив


Връща
12, 2021 Категория: ОБЩИ Публикувано от: RADDIK